Vyhledávání

Troopeři

Jednotky H.I.C. operují v několika skupinách z nichž každá plní různou funkci, avšak jednotlivé skupiny mohou provádět koordinované společné zásahy.

Jednotka záklaďáků

V této jednotce jsou soustředěni elitní bojovníci H.I.C., první svého druhu, velmi dobře vycvičeni a vysoce motivováni pro rychlou eliminaci nepřátelských cílů. Sedm statečných trooperů se odvážně a neohroženě vydává i do předem prohraných bitev.

Hanz Katka Marťan Olda Ota Pučmajz Verča

Jednotka aktivních záloh

Aktivní zálohy podporují záklaďáky v těžších a složitějších misích. I přes menší počet nasazení si se záklaďáky v ničem nezadají a na bitevním poli jsou platnými bojovníky H.I.C. plnící své specifické funkce.

Evča Hanka Mirek Štěpán Ťufla Jája

Jednotka cizinecké legie

V cizinecké legii působí důležití a extrémně vycvičení bojovníci různých klanů, kteří se rozhodli plně podporovat zásady a cíle skupiny H.I.C s nasazením vlastního života. Jejich místy až fanatické odhodlání je skupinou hojně využíváno zvláště ve vysloveně sebevražedných misích.

Johny Jirka Pavel Lukáš

Jednotka kadetů

Kadeti jsou zelenáči bez bojových zkušeností, avšak s o to větším odhodláním. Jejich odvaha a statečnost bývá prověřena první bitvou, která je pro některé cvičením a zkouškou pro přijetí do vyšších jednotek H.I.C., pro jiné zkouškou poslední.

HEROIC IMMORTAL COMMANDO

nahoru
Code & design: © 2005-2009 Otakar Lávička
Graphics: © 2009 Jan Szmigiel
Texts & content: © 2009 Parta HIC